TS09-63-25-R-260-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TR-ND - Tape og spole (TR)
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TS09-63-25-R-260-SMT-TR
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TS09-63-25-R-260-SMT-TR Modeller
Kategori
Aktuatorretning
Toppaktivert
Produsent
Termineringsstil
Måkevinge
Serie
Omriss
6,10mm x 3,70mm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Belysning
Ikke opplyst
Delestatus
Aktiv
Driftskraft
260gf
Krets
SPST-NO
Driftstemperatur
-30°C – 80°C
Bryterfunksjon
Av-mom
Aktuatormateriale
Polyftalamid (PPA)
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC
Bryterbevegelse
0,25mm
Aktuatortype
Rektangulær knapp
Mekanisk liv
40,000 sykluser
Monteringstype
Baseproduktnummer
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
2,50mm