PE-0805GCMC381STS
DigiKeys produktnummer
553-PE-0805GCMC381STSTR-ND - Tape og spole (TR)
553-PE-0805GCMC381STSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-PE-0805GCMC381STSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PE-0805GCMC381STS
Beskrivelse
CMC 1A 2LN 380 OHM SURFACE MOUNT
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 380 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 600mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
1A
Produsent
Pulse Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
600mOhm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,050" B (2,00mm x 1,27mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,055" (1,40mm)
Impedans ved frekvens
380 Ohms @ 100 MHz