ACM-0603-121-T
DigiKeys produktnummer
535-12402-2-ND - Tape og spole (TR)
535-12402-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-12402-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACM-0603-121-T
Beskrivelse
CMC 500MA 2LN 120 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 120 Ohms @ 100 MHz 500mA DCR 175mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACM-0603-121-T Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
500mA
Produsent
Abracon LLC
DC-motstand (DCR) (maks)
175mOhm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,047" (1,20mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz