CX0603MRX7R0BB102
DigiKeys produktnummer
311-1259-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1259-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1259-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CX0603MRX7R0BB102
Beskrivelse
CAP PASSTHRU 1000PF 100V 0603
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF Gjennomføring kondensatorer 100V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CX0603MRX7R0BB102 Modeller
Kategori
Nominell spenning
100V
Produsent
Pulse Electronics
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Temperaturkoeffisient
X7R
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering, MLCC
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Type
Pass Through
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Kapasitans
1000 pF
Høyde (maks)
0,030" (0,75mm)
Toleranse
±20%