C0603C102M1RACTU | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | C0603C102M1RACTU |
Beskrivelse | CAP CER 1000PF 100V X7R 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1000 pF ±20% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C0603C102M1RACTU Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Bruksområder |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranse ±20% | Tykkelse (maks) 0,034" (0,87mm) |