EEH-ZK1V101XP er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
På lager: 2 562
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
På lager: 2 799
Datablad
Eaton - Electronics Division
På lager: 573
Nichicon
På lager: 316
Chemi-Con
Chemi-Con
100 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 35mOhm 4000 Hrs ved 125°C