35PJV100M6.3X8
DigiKeys produktnummer
1189-35PJV100M6.3X8TR-ND - Tape og spole (TR)
1189-35PJV100M6.3X8CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1189-35PJV100M6.3X8DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
35PJV100M6.3X8
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Rubycon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
84 mA @ 100 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.68 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
35 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C