HHXJ350GRA101MF80G er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Chemi-Con
På lager: 5 629
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
På lager: 2 799
Datablad
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Eaton - Electronics Division
På lager: 573
Nichicon
På lager: 316
100 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 35mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HHXJ350GRA101MF80G
DigiKeys produktnummer
565-HHXJ350GRA101MF80GTR-ND - Tape og spole (TR)
565-HHXJ350GRA101MF80GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
565-HHXJ350GRA101MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HHXJ350GRA101MF80G
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Funksjoner
Antivibrasjon
Rippelstrøm ved lav frekvens
255 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.7 A @ 100 kHz
Kapasitans
100 µF
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Nominell spenning
35 V
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C