EEH-ZC1H680V
DigiKeys produktnummer
P19836TR-ND - Tape og spole (TR)
P19836CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P19836DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZC1H680V
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Detaljert beskrivelse
68 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 4000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZC1H680V Modeller
Kategori
Serie
Funksjoner
Antivibrasjon
Rippelstrøm ved lav frekvens
187.5 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.25 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
68 µF
Høyde - sittende (maks)
0,425" (10,80mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C
Baseproduktnummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C