EEH-ZC1H121P
DigiKeys produktnummer
P19316TR-ND - Tape og spole (TR)
P19316CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P19316DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZC1H121P
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 120UF 20% 50V SMD
Detaljert beskrivelse
120 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 28mOhm 4000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZC1H121P Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
240 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.6 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
120 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
28mOhm
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C