BW686M050HFKTA
DigiKeys produktnummer
3372-BW686M050HFKTATR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Aillen
Produsentens produktnummer
BW686M050HFKTA
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
68 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 30mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Kategori
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C
Produsent
Aillen
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.25 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
68 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm