EEH-ZA1V271P er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
På lager: 9 005
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
På lager: 1 470
Datablad
Rubycon
Nichicon
På lager: 370
Chemi-Con
På lager: 455
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 504
270 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 20mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.