SML-D12V1WT86
DigiKeys produktnummer
SML-D12V1WT86TR-ND - Tape og spole (TR)
SML-D12V1WT86CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SML-D12V1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SML-D12V1WT86
Beskrivelse
LED RED DIFFUSED 1608 SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 630nm LED-indikasjon – frittstående 2,2V 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
SML-D12V1WT86 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Strøm - test
20mA
0603 (1608 metrisk)
Konfigurasjon
Standard
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Høyde (maks)
0,65mm