APSG200ELL681MJB5S
DigiKeys produktnummer
565-3623-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
APSG200ELL681MJB5S
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 680UF 20% 20V TH
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
680 µF 20 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 12mOhm 15000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APSG200ELL681MJB5S Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
15000 Hrs ved 105°C
Produsent
Chemi-Con
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
5.4 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
680 µF
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Gjennomgående hull
Nominell spenning
20 V
Kapsling
Radial, Boks
ESR (Equivalent Series Resistance)
12mOhm