ECQ-E2103KF
DigiKeys produktnummer
EF2103-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECQ-E2103KF
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 250V Polyester, Metallisert Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECQ-E2103KF Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Produsent
Monteringstype
Gjennomgående hull
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,406" L x 0,169" B (10,30mm x 4,30mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
0,331" (8,40mm)
Kapasitans
Terminaler
PC-pinner
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
250V