50SVPK22M
DigiKeys produktnummer
P122128TR-ND - Tape og spole (TR)
P122128CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P122128DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
50SVPK22M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
42 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 35mOhm 1000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
50SVPK22M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
41 mA @ 120 Hz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
820 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Kapasitans
22 µF
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
50 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C