A768EB226M1HLAE048
DigiKeys produktnummer
399-A768EB226M1HLAE048TR-ND - Tape og spole (TR)
399-A768EB226M1HLAE048CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-A768EB226M1HLAE048DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
A768EB226M1HLAE048
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 48mOhm 2000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A768EB226M1HLAE048 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
KEMET
Bruksområder
Generell bruk
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
55 mA @ 120 Hz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.1 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Type
Polymer
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Kapasitans
22 µF
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
50 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
48mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C