50SVPF18M
DigiKeys produktnummer
P18942TR-ND - Tape og spole (TR)
P18942CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P18942DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
50SVPF18M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 18UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
18 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 35mOhm 5000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
50SVPF18M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
135 mA @ 120 Hz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.7 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Kapasitans
18 µF
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
50 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 105°C