35SEK180M
DigiKeys produktnummer
P122628-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35SEK180M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
180 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 20mOhm 1000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
35SEK180M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Panasonic Industry
Bruksområder
Generell bruk
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
63 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.26 A @ 100 kHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
180 µF
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Gjennomgående hull
Nominell spenning
35 V
Kapsling
Radial, Boks
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C