35SVPK180M
DigiKeys produktnummer
P122133TR-ND - Tape og spole (TR)
P122133CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P122133DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
35SVPK180M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
42 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
180 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 20mOhm 1000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
35SVPK180M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Panasonic Industry
Bruksområder
Generell bruk
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
63 mA @ 120 Hz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.26 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Type
Polymer
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Kapasitans
180 µF
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
35 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C