A759KR187M1VAAE024
DigiKeys produktnummer
399-A759KR187M1VAAE024-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A759KR187M1VAAE024
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V TH
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
180 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 24mOhm 2000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A759KR187M1VAAE024 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
170 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.4 A @ 100 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
180 µF
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
35 V
Kapsling
Radial, Boks
ESR (Equivalent Series Resistance)
24mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C