25SEK470M
DigiKeys produktnummer
P122625-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25SEK470M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 14mOhm 1000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
25SEK470M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Panasonic Industry
Bruksområder
Generell bruk
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
79.5 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.59 A @ 100 kHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
470 µF
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Gjennomgående hull
Nominell spenning
25 V
Kapsling
Radial, Boks
ESR (Equivalent Series Resistance)
14mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C