25SVPK470M | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 25SVPK470M |
Beskrivelse | CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 42 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 470 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 14mOhm 1000 Hrs ved 125°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 25SVPK470M Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Produsent Panasonic Industry | Bruksområder Generell bruk |
Serie | Rippelstrøm ved lav frekvens 79.5 mA @ 120 Hz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Rippelstrøm ved høy frekvens 1.59 A @ 100 kHz |
Delestatus Aktiv | Størrelse/dimensjon 0,394" dia (10,00mm) |
Type Polymer | Høyde - sittende (maks) 0,500" (12,70mm) |
Kapasitans 470 µF | Overflatemontering, størrelse 0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm) |
Toleranse ±20% | Monteringstype Overflatemontering |
Nominell spenning 25 V | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm | Baseproduktnummer |
Levetid ved temp. 1000 Hrs ved 125°C |