A759MS477M1EAAE022 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 6 699
Datablad
470 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 22mOhm 2000 Hrs ved 125°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
A759MS477M1EAAE022
DigiKeys produktnummer
399-A759MS477M1EAAE022-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A759MS477M1EAAE022
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V TH
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
242.2 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
4.844 A @ 100 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
470 µF
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Nominell spenning
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
22mOhm