SZMM3Z12VST1G er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
onsemi
På lager: 103 162
Datablad
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 13 843
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Parametrisk ekvivalent
Nexperia USA Inc.
Dioder – Zener 12 V 300 mW ±2% Overflatemontering SOD-323
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z12VST1G
DigiKeys produktnummer
SZMM3Z12VST1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
SZMM3Z12VST1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SZMM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZMM3Z12VST1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
53 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
SZMM3Z12VST1G Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±2%
Kapsling
Effekt - maks
300 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323
Impedans (maks) (Zzt)
25 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V