SZMM3Z5V1T1G
DigiKeys produktnummer
SZMM3Z5V1T1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
SZMM3Z5V1T1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SZMM3Z5V1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZMM3Z5V1T1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
44 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 5.1 V 300 mW ±6% Overflatemontering SOD-323
EDA-/CAD-modeller
SZMM3Z5V1T1G Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±6%
Kapsling
Effekt - maks
300 mW
Impedans (maks) (Zzt)
60 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2 µA @ 2 V