MM3Z12VST1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z12VST1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MM3Z12VST1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM3Z12VST1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
53 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 12 V 300 mW ±2% Overflatemontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM3Z12VST1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323
Effekt - maks
300 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
25 Ohms