NCV8703SN28T1G er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
onsemi
På lager: 2 820
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 18 938
Datablad
Similar
Texas Instruments
Microchip Technology
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA 5-TSOP
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
5-TSOP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
NCV8703SN28T1G
DigiKeys produktnummer
NCV8703SN28T1G-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
NCV8703SN28T1G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 300MA 5-TSOP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
NCV8703SN28T1G Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
20 µA
Produsent
Styringsfunksjoner
Aktivere
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Mykstart, Underspenningslås (UVLO)
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
5,5V