LP5907QMFX-2.8Q1
DigiKeys produktnummer
296-40363-2-ND - Tape og spole (TR)
296-40363-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-40363-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5907QMFX-2.8Q1
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LP5907QMFX-2.8Q1 Modeller
Kategori
Strøm - forsyning (maks)
425 µA
Produsent
PSRR
90dB – 60dB (100Hz – 100kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Grad
Bilteknikk
Antall regulatorer
1
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenningsbortfall (maks)
0.25V ved 250mA