LP5951MF-2.8/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP5951MF-2.8/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP5951MF-2.8/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP5951MF-2.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5951MF-2.8/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LP5951MF-2.8/NOPB Modeller
PSRR
60dB – 50dB (100Hz – 10kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 150mA