MM3Z4V3T1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z4V3T1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MM3Z4V3T1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM3Z4V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM3Z4V3T1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
44 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 300 mW ±7% Overflatemontering SOD-323
EDA-/CAD-modeller
MM3Z4V3T1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±7%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323
Effekt - maks
300 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms