BZT52C4V3S-7-F
DigiKeys produktnummer
BZT52C4V3S-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
BZT52C4V3S-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZT52C4V3S-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C4V3S-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 200 mW ±7% Overflatemontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZT52C4V3S-7-F Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±7%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323
Effekt - maks
200 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms