FDB047N10
DigiKeys produktnummer
FDB047N10TR-ND - Tape og spole (TR)
FDB047N10CT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDB047N10DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDB047N10
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FDB047N10 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
210 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
15265 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
375W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.7mOhm ved 75A, 10V