PSMN4R8-100BSEJ er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
onsemi
På lager: 22
Datablad
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 3 867
Infineon Technologies
På lager: 993
Infineon Technologies
Panjit International Inc.
På lager: 862
Rohm Semiconductor
På lager: 800
Vishay Siliconix
På lager: 167
N-kanal 100 V 120A (Tj) 405W (Tc) Overflatemontering D2PAK