CFR1B12H
DigiKeys produktnummer
4631-CFR1B12H-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR1B12H
Beskrivelse
FAN MIC BLOWER 43.8X23.5MM 12VDC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Micro-vifte 12VDC Kule 6,7 CFM (0,188m³/min)
Kategori
Statisk trykk
0,190 i H2O (46,1 Pa)
Produsent
Lagertype
Kule
Serie
Viftetype
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Automatisk omstart, Beskyttelse ved fastbremset rotor
Delestatus
Aktiv
Støy
28,0dB(A)
Nominell spenning
Effekt (watt)
840 mW
Størrelse/dimensjon
Rectangular - 43.8mm L x 23mm H
RPM
Bredde
23,50mm
Driftstemperatur
-10°C – 70°C