CFR3B12H
DigiKeys produktnummer
4631-CFR3B12H-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR3B12H
Beskrivelse
FAN BLOWER CF 94.5X23.5MM 12VDC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Vifte, Krysstrøm 12VDC Kule 8,0 CFM (0,224m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Støy
23,0dB
Produsent
Effekt (watt)
1.1 W
Serie
RPM
Emballasje
Bulk
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Nominell spenning
Godkjenningsbyrå
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimensjon
Rectangular - 94.5mm L x 23mm H
Vekt
0,058 lb (26,31 g)
Bredde
23,50mm
Nominell strøm (AMP)
0,090A
Luftstrøm
8,0 CFM (0,224m³/min)
Spenningsområde
7 – 13,2VDC
Lagertype
Kule
Materiale - ramme
Polybutylentereftalat (PBT), Fiberglassforsterket
Viftetype
Materiale - blad
Funksjoner
Automatisk omstart, Beskyttelse ved fastbremset rotor
Levetid ved temp.
65000 Hrs ved 40°C