CFR2B12H
DigiKeys produktnummer
4631-CFR2B12H-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR2B12H
Beskrivelse
FAN BLOWER CF 68.8X23.5MM 12VDC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Vifte, Krysstrøm 12VDC Kule 5,5 CFM (0,154m³/min)
Kategori
Luftstrøm
5,5 CFM (0,154m³/min)
Produsent
Lagertype
Kule
Serie
Viftetype
Emballasje
Bulk
Støy
25,0dB
Delestatus
Aktiv
Effekt (watt)
1 W
Nominell spenning
RPM
Størrelse/dimensjon
Rectangular - 68.8mm L x 23mm H
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Bredde
23,50mm