822B016-173L701
DigiKeys produktnummer
822B016-173L701-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
822B016-173L701
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Farge
Svart, Sølv
Brett
Funksjoner
Kontakthus, Strekkavlastning
Nominell strøm (AMP)
6A
Nominell spenning
315V
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Kabelåpning
0,248" – 0,283" (6,30mm – 7,20mm)
Terminaler
Loddekopp
Driftstemperatur
-40°C – 200°C