822B016-213R001
DigiKeys produktnummer
822B016-213R001-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
822B016-213R001
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Detaljert beskrivelse
16 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
822B016-213R001 Modeller
Kategori
Mantelmateriale
Messing
Produsent
Kappeoverflate
Nikkel
Farge
Sølv
Nominell strøm (AMP)
6A
Monteringstype
Panelmontering, Gjennomgående hull
Nominell spenning
315V
Monteringsfunksjon
Gjennomføring - mutter på forside
Driftstemperatur
-40°C – 200°C