822BR16-213R001
DigiKeys produktnummer
822BR16-213R001-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
822BR16-213R001
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
822BR16-213R001 Modeller
Kategori
Mantelmateriale
Messing
Produsent
Kappeoverflate
Nikkel
Serie
Kontaktoverflate - paring
Gull
Emballasje
Brett
Farge
Sølv
Delestatus
Aktiv
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
16
Nominell strøm (AMP)
6A
Monteringstype
Panelmontering, Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Nominell spenning
315V
Monteringsfunksjon
Gjennomføring - mutter på forside
Driftstemperatur
-40°C – 200°C