680S17W2203L401
680S17W2203L401
NorComp IP67 Connectors
680S17W2203L401
DigiKeys produktnummer
NOR1221-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
680S17W2203L401
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
17 (15 + 2 strøm) posisjon D-Sub, Kombinasjon Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
680S17W2203L401 Modeller
Kategori
Terminaler
Loddekopp
Produsent
Kappeoverflate, overflate
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Delestatus
Aktiv
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Kontaktstil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Nominell strøm (AMP)
3A, 40A
Antall posisjoner
Farge
Svart
Antall rader
2
Dielektrisk materiale
Polybutylentereftalat (PBT)
Monteringstype
Kontaktmateriale
Messing
Mantelstørrelse, kontaktlayout
3 (DB, B) - 17W2
Driftstemperatur
-55°C – 125°C