680M17W2203L401
680M17W2203L401
680M17W2203L401
DigiKeys produktnummer
NOR1282-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
680M17W2203L401
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
17 (15 + 2 strøm) posisjon D-Sub, Kombinasjon Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
680M17W2203L401 Modeller
Kategori
Flensfunksjon
Kontakthus/Shell (ugjenget)
Produsent
Terminaler
Loddekopp
Serie
Kappeoverflate, overflate
Stål, Forniklet
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Kontaktstil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Nominell strøm (AMP)
5A, 40A
Antall posisjoner
Kontaktskjema
Maskinelt bearbeidet
Antall rader
2
Dielektrisk materiale
Polybutylentereftalat (PBT)
Monteringstype
Kontaktmateriale
Messing
Mantelstørrelse, kontaktlayout
3 (DB, B) - 17W2
Driftstemperatur
-55°C – 125°C