681M17W2103L001
681M17W2103L001
681M17W2103L001
DigiKeys produktnummer
NOR1321-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
681M17W2103L001
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
17 (15 + 2 strøm) posisjon D-Sub, Kombinasjon Plugg, Hannpinner tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
681M17W2103L001 Modeller
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Kappeoverflate, overflate
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontaktstil
Nominell strøm (AMP)
5A, 40A
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Funksjoner
Jordingshakk
Antall posisjoner
Farge
Svart
Antall rader
2
Kontaktskjema
Maskinelt bearbeidet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylentereftalat (PBT)
Mantelstørrelse, kontaktlayout
3 (DB, B) - 17W2
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C