680S17W2103L401
DigiKeys produktnummer
NOR1266-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
680S17W2103L401
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
17 (15 + 2 strøm) posisjon D-Sub, Kombinasjon Plugg, Hannpinner tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
680S17W2103L401 Modeller
Kategori
Terminaler
Loddekopp
Produsent
Kappeoverflate, overflate
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Delestatus
Aktiv
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Kontaktstil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Nominell strøm (AMP)
3A, 40A
Antall posisjoner
Funksjoner
Jordingshakk
Antall rader
2
Farge
Svart
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylentereftalat (PBT)
Mantelstørrelse, kontaktlayout
3 (DB, B) - 17W2
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C