FTAS00-5.7AS-4A
DigiKeys produktnummer
360-3652-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-5.7AS-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.70"
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 5,70" (144,78mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,06" (1,40mm)
Høyde
3,61" (91,60mm)
Emballasje
Boks
Diagonal skjermstørrelse
5,70" (144,78mm)
Lengde
4,76" (121,00mm)