FTAS00-57AS4
DigiKeys produktnummer
360-2445-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-57AS4
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7"
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 5,7" (144,78mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,06" (1,40mm)
Høyde
3,61" (91,60mm)
Emballasje
Bulk
Diagonal skjermstørrelse
5,7" (144,78mm)
Lengde
4,76" (121,00mm)