FTAS00-6.5AS-4A
DigiKeys produktnummer
360-3653-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-6.5AS-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 6.5"
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 6,5" (165,1mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,06" (1,40mm)
Høyde
4,13" (105,00mm)
Emballasje
Boks
Diagonal skjermstørrelse
6,5" (165,1mm)
Lengde
5,43" (138,00mm)