FTAS00-12.1AN-4A
DigiKeys produktnummer
360-3658-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-12.1AN-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 12,1" (307,34mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Høyde
7,41" (188,10mm)
Emballasje
Boks
Diagonal skjermstørrelse
12,1" (307,34mm)
Lengde
9,83" (249,60mm)