FTAS00-12.1AW-4A
DigiKeys produktnummer
360-3659-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-12.1AW-4A
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 12,1" (307,34mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,08" (2,03mm)
Høyde
6,55" (166,40mm)
Emballasje
Boks
Diagonal skjermstørrelse
12,1" (307,34mm)
Lengde
10,40" (264,26mm)