FTAS00-12.1AN-4
DigiKeys produktnummer
360-3520-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FTAS00-12.1AN-4
Beskrivelse
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Berøringsskjermoverlegg 12,1" (307,34mm) 4-tråds
Kategori
Bredde
0,08" (2,10mm)
Produsent
NKK Switches
Høyde
7,41" (188,10mm)
Serie
Grensesnitt
4-tråds
Emballasje
Bulk
Type
Resistiv
Delestatus
Aktiv
Diagonal skjermstørrelse
12,1" (307,34mm)
Lengde
9,83" (249,60mm)